Roheline Pesumaja ExtraCare Roheline Pesumaja Roheline Pesumaja Roheline Pesumaja
Hinnad ärikliendile Hinnad erakliendile
 SĂĽgavpuhastus nĂĽĂĽd -10% (01.02.2013)
 Värvilised uudised (04.01.2013)
 Väärt kraam (04.01.2013)

Roheline Pesumaja - Euroopa kultuuripealinna ametlik pesupartner

LEADER Eesti
Klienditsoonis saavad meie lepingulised kliendid jälgida arveldust ja saldoseisu, samuti pesupartii liikumist.

Klienditsooni pääsemiseks sisestage lepingunumber ning salasõna. Juhul, kui salasõna on ununenud, saatke sellekohane e-kiri aadressile info@rohelinepesumaja.ee ning me väljastame Teile uue salasõna.

Tagasi eelmisele lehele Roheline Pesumaja - avalehele

Kindlasti ei paku meie Rapla pesumaja odavaimat teenust turul. Esiteks seepärast, et me ei kasuta ega ka hakka kunagi kasutama odavaid pesupulbreid, millega pesevad oma klientide pesu paljud teised pesumajad. Kuna meie esmaseks prioriteediks on kvaliteet, siis oleme algusest peale võtnud kindla suuna kasutada ainult parima kvaliteediga lõhnatuid vedelpesuaineid.


Üldjuhul on keemia, mida odavate pesuvahendite tootmisel kasutatakse, üsna vänge aroomiga. Hinnaklassi alumises otsas olevate vahendite puhul üritavad tootjad seda hoolega peita, lisades tootele mitmesuguseid kunstlikke lõhnaaineid. Siit ka meile igapäevaselt reklaamides pealesurutav legend nn. "puhtuse lõhnast".

Tegelikult - puhtus EI LÕHNA. Isegi mitte tsitruse järele, kuigi meile seda järjekindlalt meedias sisendatakse. Kui miski asi on tõesti puhas, siis ei tohiks ta üldse mingite lisandite järele lõhnata. Pealegi - niipalju, kui on inimesi, on ka personaalseid aroomieelistusi ning kindlasti on meeldivam saada pesumajast tagasi värskelt pestud-triigitud, kuid ilma vänge lõhnata pesu.

Kvaliteetsete pesuvahendite tootjad ei luba endale mingit "puhtuse lõhna" (samuti mitte "intelligentseid graanuleid", aga see tore legend on juba omaette teema). Kuidas see saavutatakse? Teised tehnoloogiad, parem tooraine ja - reeglina on tegemist kontsentraatidega, mida tuleb doseerida nii vähe, et pestud pesule ei jää praktiliselt mingit lõhnajälge.

Teiseks seepärast, et me läheneme iga kliendi pesule personaalselt. Kui tundub, et mõni ese ei ole korrektselt puhtaks läinud, teeme korduspesu. Või lisavalgenduse. Või proovime teistsuguseid plekieemaldajaid. Ühesõnaga - siin ei tehta konveieritööd. Meil on piisavalt aega, et ajada oma asja korralikult ning saavutada tulemus, mis rahuldab nii meid endid kui loomulikult ka klienti.

Hinnakujunduses oleme jaganud meie Rapla pesumaja kliendid kaheks: äri- ja erakliendid. Äriklient ei tähenda ilmtingimata juriidilist isikut, selleks võib olla ka eraisik. Ärikliendi staatuse eelduseks on meiega sõlmitud teenusleping, kus on sätestatud tarnitavad pesukogused ning pesemise sagedus. Nendele andmetele tuginedes on igale lepingulisele (ehk äri-) kliendile kalkuleeritud personaalsed teenushinnad.

Eraklientidele osutatavate teenuste hinnad meie pesumajas on fikseeritud ning nendega on võimalik tutvuda siin.

Ja veel - aeg-ajalt on kasulik meie kodulehele uuesti pilk peale visata, sest mõnikord tuleb meil tahtmine üllatada oma olemasolevaid ning ka tulevasi kliente hääde sooduspakkumistega!

Vaata täpsemalt:

Roheline Pesumaja - teenuste hinnad ärikliendile

Roheline Pesumaja - teenuste hinnad erakliendile


Konveieritöö ei olegi väga kohatu võrdlus. Suurtes pesumajades, kus töödeldakse ööpäevas mitmeid tonne pesu, liigub pesu ühest masinast teise suures osas ilma inimese sekkumiseta. Neis töölõikudes, kus inimtööjõuta ei saa, on töötempo aga nii kiire, et seal lihtsalt ei hakata aega raiskama mõne üksiku pleki peale. Tõenäoliselt seda ei märgatagi.

Väiksemal tegijal on rohkem aega ja viitsimist katsetada jonnakate plekkide peal erinevaid vahendeid, teha vajadusel korduspesu, lisavalgendust jne. seni, kuni tulemus jääb laitmatu.
Teenuslepingu sõlmimine tagab kliendile püsivalt soodsa, lepingu kehtivuse ajaks fikseeritud kokkuleppehinna ning kindluse pesutarnetes.

Arveldamise aluseks on koondarved, mis väljastatakse teenusepakkuja poolt vastavalt kokkuleppele kas kord või kaks kalendrikuu jooksul eelneval arveldusperioodil osutatud teenuste eest.

Hinnapakkumise saamiseks täitke palun järgnev vorm ning me võtame Teiega peagi ühendust.


Tagasi eelmisele lehele

© 2010-2016 Extracare OÜ
Koidu 22A, 79513 Rapla