Roheline Pesumaja ExtraCare Roheline Pesumaja Roheline Pesumaja Roheline Pesumaja
Tekstiilide hooldamisest Teenuse osutamise tingimused
 SĂĽgavpuhastus nĂĽĂĽd -10% (01.02.2013)
 Värvilised uudised (04.01.2013)
 Väärt kraam (04.01.2013)

Roheline Pesumaja - Euroopa kultuuripealinna ametlik pesupartner

LEADER Eesti
Klienditsoonis saavad meie lepingulised kliendid jälgida arveldust ja saldoseisu, samuti pesupartii liikumist.

Klienditsooni pääsemiseks sisestage lepingunumber ning salasõna. Juhul, kui salasõna on ununenud, saatke sellekohane e-kiri aadressile info@rohelinepesumaja.ee ning me väljastame Teile uue salasõna.

Tagasi eelmisele lehele Roheline Pesumaja - avalehele

Igasuguste tekstiilide pesemine-puhastamine on seotud teatavate riskidega. Pesemise käigus võivad viga saada või kaduda tekstiilile liimitud kaunistused (pärlid, ripatsid jne), vanad plekid võivad täielikult mitte eemalduda, katkised kohad võivad pesemise käigus rohkem rebeneda jne. Seetõttu on oluline pessu toodavad esemed enne ise kriitilise pilguga üle vaadata.

NB! Esemeid, millel puuduvad hooldustähised, mis on rebenenud või mis võivad värvi anda, võtame me pesemiseks vastu ainult kliendil enda riisikol. Pesumaja ei vastuta sellistel puhkudel pesu tulemuse eest.

Pikka aega kasutuses olnud kaltsuvaipade ühendusniidid võivad ekspluatatsiooni käigus rabedaks muutuda ning pesemise käigus puruneda.

Hallitusplekke ei õnnestu pesus eemaldada.

Kuna iga kliendi pesu pestakse eraldi, puudub vajadus esemeid markeerida. Pesu vastuvõtmisel ei ole kehtestatud miinimumkogust, kuid minimaalne arve summa on 5 eurot.

Pestud, viimistletud ning komplekteeritud pesu säilitame 6 kuud. Kui selle aja jooksul ei ole klient asjadele järele tulnud ning ka meil endil ei ole õnnestunud temaga ühendust saada, siis asjad utiliseeritakse.


Tagasi eelmisele lehele

© 2010-2016 Extracare OÜ
Koidu 22A, 79513 Rapla