Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta! Hinda meie teenuseid!


2017. aasta lõpus käivitasime tagasisidesüsteemi, mis võimaldab klientidel kümnepallisüsteemis hinnata rahulolu meie ettevõtte teenuste ning samuti teenindamise kvaliteediga. Praeguseks hetkeks on oma arvamust avaldanud 1498 klienti ning keskmiseks hindeks on kujunenud 9,64 maksimaalsest 10-st (andmed uuenevad reaalajas automaatselt).

Täname kõiki saadetud tagasiside eest ning püüame arvestada iga kommentaari, mis aitaks meie teenuseid veelgi paremaks muuta!


Klientide hinnang reaalajas: 9,64 / 10
9,64
10-st

Koostööpartner:  

Toetame Lastefondi
Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta!
Telli diivanipuhastus siit
.
Diivanite, tugitoolide, madratsite ja vaipade keemiline puhastus Tekstiilipesurite rent Galerii teostatud töödest Pehme mööbli puhastuse hinnainfo Kliendid meist Kontaktandmed ja rekvisiidid

Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta! Cleansmart Eesti hoiab oma kliente


Pehme mööbel ning vaibad vajavad põhjalikumat hooldust ning puhastust vähemalt korra aastas. Kui olete meilt korra oma mööblile või vaipadele puhastuse tellinud, on järgmine puhastus Teile kui meie püsikliendile 30% soodsam!


  Üle 6400 rahuloleva kliendi, neist ligi 700 on kasutanud meie teenuseid 4 või enam korda.
Pehme tekstiil- ja nahkmööbli puhastamiseks helista 58402185 ning broneeri aeg!

Diivanipuhastus ja vaibapuhastus, pehme mööbli keemiline puhastus

Tegijal juhtub. Mõnikord...Julge pealehakkamine on rohkem kui pool võitu

Telliti suuremat sorti nurgadiivani puhastus Viimsisse. Aeg kokku lepitud, kõik vajalikud detailid telefoni teel sirgeks räägitud, kontaktandmed kirjas - mis muud, kui kindlaksmääratud ajal kohale.

Perenaise asemel, kes mind ees ootama pidi, tuli uksele vastu meesterahvas. Rääkisin, et abikaasa helistas ja tellis diivani puhastuse. Peremees palus mu lahkesti sisse, näitas diivani kätte ja süvenes ise oma tegemistesse.

Diivan ei olnud õnneks eriti hullus seisukorras, nii et plaanitud paari tunni asemel kulus seal veidi üle tunni. Natuke pani mind imestama see, et esialgse kirjelduse kohaselt pidi diivan palju-palju hullem olema. Aga noh, inimeste taluvuspiirid on väga erinevad ja näiteks juuksekarv nurgas, mida paljud tähelegi ei pane, tundub mõne teise jaoks totaalse katastroofi ja paratamatu maailmalõpu endena.

Kui juba lõpetanud olin ja masinat taas kokku pakkisin, helises taskus telefon. Veidi imestunud naisehääl küsis, et kas ma ikka plaanin tema nurgadiivanit puhastama tulla või olen selle unustanud...

Jah, mõnikord piisab kliendi leidmiseks sellest, kui lihtsalt asjaliku moega kellegi ukse taha ilmuda, masinad ja puhastusvahendid kaasas ning väita surmtõsise näoga, et teie abikaasa tellis puhastusteenuse. Et see aga iga kord ei pruugi töötada, siis ei julge seda süsteemi teistele soovitada.

Moraal sellel lool on aga selline - need pisikesed tähed, mis mõnikord majanumbrite taga on, ei ole seal mitte ilmaasjata. Ja maja number 18A on midagi muud, kui 18Tagasi


Soovite puhastust?

Broneeri siin!Diivanite, tugitoolide, madratsite ja vaipade puhastamine

Eemaldame plekid, hävitame tolmulestad ning puhastame põhjalikult Teie
 • diivanid
 • tugitoolid
 • madratsid
 • vaibad
Käime klientide juures üle kogu Eesti - transporditasuta!

Pehme mööbli sügavpuhastus - vaata hinda


Mõned meie headest klientidest:
Olde Hansa

Stroomi residents

Vapiano

St.Patrick's Pub

Edelaraudtee
Forum Cinemas

Skypark

Sakala hambaravi

Silk Sushi Bar
Noorus Spa Hotel

Laura Ashley

Padise mõis

Saku mõis
Omniva

Amps

Restoran Ruhe

Luhtre turismitalu

Varbla puhkeküla
Delux Dreams

Softrend

Borg

ABB

Ojako puhke- ja koolituskeskus
 
Diivanite puhastamine, madratsite puhastamine, vaipade puhastamine

Vaata lisaks:

Ajaviiteks:

 • Kodune plekieemaldus
 • Veidi tolmulestadest
 • Artikleid siit ja sealt
 • Korduvad küsimused
 • Juhtub ka tegijatel
 • Uudised
 • Kasulik:

 • Pakume tööd
 • Cleansmart™ on kaubamärk, mille omanikuks on Cleansmart Eesti OÜ. Kaubamärgi kasutamine mistahes otstarbel on lubatud ainult omaniku loal.
  Meie võrgustik:    cleansmart.ee   |   vaibapesula.ee   |   rohelinepesumaja.ee   |   diivanipuhastus.eu   |   vaibapuhastus.eu