Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta! Hinda meie teenuseid!


2017. aasta lõpus käivitasime tagasisidesüsteemi, mis võimaldab klientidel kümnepallisüsteemis hinnata rahulolu meie ettevõtte teenuste ning samuti teenindamise kvaliteediga. Praeguseks hetkeks on oma arvamust avaldanud 1497 klienti ning keskmiseks hindeks on kujunenud 9,64 maksimaalsest 10-st (andmed uuenevad reaalajas automaatselt).

Täname kõiki saadetud tagasiside eest ning püüame arvestada iga kommentaari, mis aitaks meie teenuseid veelgi paremaks muuta!


Klientide hinnang reaalajas: 9,64 / 10
9,64
10-st

Koostööpartner:  

Toetame Lastefondi
Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta!
.
Diivanite, tugitoolide, madratsite ja vaipade keemiline puhastus Tekstiilipesurite rent Galerii teostatud töödest Pehme mööbli puhastuse hinnainfo Kliendid meist Kontaktandmed ja rekvisiidid

Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta! Cleansmart Eesti hoiab oma kliente


Pehme mööbel ning vaibad vajavad põhjalikumat hooldust ning puhastust vähemalt korra aastas. Kui olete meilt korra oma mööblile või vaipadele puhastuse tellinud, on järgmine puhastus Teile kui meie püsikliendile 30% soodsam!


  Üle 6400 rahuloleva kliendi, neist ligi 700 on kasutanud meie teenuseid 4 või enam korda.
Pehme tekstiil- ja nahkmööbli puhastamiseks helista 58402185 ning broneeri aeg!

Plekkide eemaldamine kodus

Mida peaks teadma plekkidest

Veiniplekkide eemaldamine ei ole keeruline

Mõnikord ikka juhtub...

Enamasti käivad õnnetused mööda inimesi, mitte kivisid ja kände. Aga mõnikord juhtub, et õnnestused käivad ka mööda vaipu ja diivaneid - torditükk võib ju üsna kergelt taldrikult maha pudeneda või veiniklaas ümber minna. Mida teha, kui midagi taolist juhtuma peaks?

Esimene reegel – tegutsege võimalikult kiiresti! Mida kauemaks plekk kangale või vaibale jääb, seda suuremaks muutub tõenäosus, et seda sealt enam jäljetult eemaldada ei õnnestu. Kui plekk jääb pikemaks ajaks eemaldamata, võivad kangale tekkida juba värvikahjustused või saab kanga enda struktuur pöördumatult rikutud ning eseme endist välimust taastada ei ole enam kuidagi võimalik. Veini-, marja- (mahla-), kohvi- jt tugevalt pigmenteerivate omadustega vedelike puhul on nende kontakti aeg kangaga väga oluline - mida pikemaks ajaks plekk eemaldamata jääb, seda tõenäolisem on, et plekke enam täielikult välja saada ei õnnestu.

Teine reegel – mitte mingil juhul ärge hakake plekki hõõruma! Kui tegemist on vedelikuga, siis tuleb kiiresti nii palju kui võimalik sellest kätte saada. Kõige parem on seda teha majapidamispaberiga - piisab sellest, kui paberiga õrnalt(!) plekile vajutada ning senikaua pabereid vahetada, kuni need kuivaks jäävad. Kui tegemist on tahkema ainega, siis proovige sellest võimalikult palju noaotsa, lusika või muu käepärase vahendiga eemaldada. Ärge kasutage liigset jõudu ega avaldage survet, püüdke vältida pleki tekitaja surumist sügavamale kangakiudude vahele.

Pleki lahjendamiseks võite valada sellele leiget (mitte mingil juhul kuuma!) vett, lasta veidi aega seista ning siis taas paberiga õrnalt kuivatada. Seda protsessi võib korrata niikaua, kuni plekk muutub oluliselt heledamaks või parimal juhtul kaob sootuks.

Kui Teil tekib tahtmine kõikvõimalike kemikaalide ja küürimisharjaga relvastatult pleki vastu aktiivsele rünnakule asuda, siis palun proovige see soov endas maha suruda - tõenäoliselt teete asja ainult hullemaks. Esiteks - harjamine surub plekitekitaja väga kindlalt ja väga sügavale kangakiududesse; teiseks - tugeva harjaga nühkides kahjustate kindlasti kanga pinda; kolmandaks - pesupulbrit vms. seesugust vahendit (eriti neid vahendeid valesti doseerides) ei õnnestu pärast enam kangast ise kätte saada. Ja siis on tegemist juba mitte ainult nt veini-või kohviplekiga, vaid lisaks ka puhastusvahendi plekiga. Kui Teil siiski on suur soov ise plekkidega jõudu proovida, siis allpool on toodud rida soovitusi, mida järgides Te võite ettevaatlikult katsetada, kuid mingit garantiid me õnnestumiseks anda ei saa.

Kõige targem, mida Te õnnetuse korral teha saate - ärge tehke mitte midagi peale õrna(!) kuivatamise. Siis võtke telefon ja helistage meile - 5840 2185


Kas kõiki plekke on võimalik eemaldada?


Pleki eemaldamise tulemuslikkus sõltub väga palju sellest, kuidas tootja on eelnevalt kangast töödelnud, milliseid tehnoloogiaid ning värve kasutanud. Seetõttu ei ole kunagi võimalik kindlalt väita, et kõik plekid on võimalik eemaldada, kui õigeaegselt jaole saada. Ei ole. On juhuseid, kus me ei suutnud jagu saada paari nädala vanusest, seega üsna värskest uriiniplekist lapse madratsil - hügieeniliselt läks madrats loomulikult täiesti puhtaks, kuid visuaalselt jäi rant nähtavaks, kuna kanga värv oli juba kahjustunud. Samas oleme saanud jäljetult kaotada 70 aasta vanused uriiniplekid ühelt lumivalgelt diivanilt, mis omal ajal kasutusest kõrvale jäi ning laoruumis pakituna aastakümneid oma uut aega ootas.

Üldjuhul kehtib rusikareegel - mida naturaalsem, looduslikum ja "ökom" on kangas ning selle töötlus, seda raskem on sellelt plekke kätte saada. Looduslikud materjalid pigmenteeruvad väga kergelt, muudavad oma omadusi ja struktuuri ning need kahjustused on reeglina pöördumatud.

Ennustada, kas mingit plekki õnnestub täielikult eemaldada või mitte, on tegelikult praktiliselt võimatu - tulemus sõltub liiga paljudest asjaoludest. Nii et kui keegi Teile lubab, et suudab jäljetult kaotada kõik plekid, siis ta tõenäoliselt valetab või ei tunne oma tööd.


Milliseid plekke me tõenäoliselt kätte ei saa?


Väga vanu plekke ei õnnestu enamasti täiesti jäljetult eemaldada. Tõsi, me saame nad kindlasti oluliselt vähemmärgatavaks muuta ja paljudel juhtudel jäävad need nähtavaks ainult väga hoolikal vaatlemisel, aga siiski - 100% neid kätte saada ei õnnestu.

Selliseid plekke, mille kallal pererahvas on ise eelnevalt kõvasti vaeva näinud. Harilikult on siis katsetatud üsna huupi ja mitmete erinevate kemikaalidega, aga kuna kodustes tingimustes ei ole seadet, millega mööblikangas pärast korralikult läbi loputada, siis on kõigi nende ainete jäägid kangas sees ja nende täielik eemaldamine on pea võimatu. Kehtib sama, mis eelmisegi punkti puhul - me saame need oluliselt paremaks muuta, aga mitte päris välja.

Allpool on toodud mõned nõuanded, mille proovimise (või proovimata jätmise) jätame lahkelt Teie enda otsustada. 100%-list garantiid ei saa ühelegi neist anda, aga siin toodud valik ei tohiks olukorda kindlasti hullemaks muuta, pigem ikka paremaks :)


Soovite puhastust?

Broneeri siin!Vaadake lisaks:

  Hallitusplekkide eemaldamine

  Hambapastaplekkide eemaldamine

  Higiplekkide eemaldamine

  Huulepulgaplekkide eemaldamine

  Jogurtiplekkide eemaldamine

  Juuksevärviplekkide eemaldamine

  Jäätiseplekkide eemaldamine

  Ketšupiplekkide eemaldamine

  Kingakreemiplekkide eemaldamine

  Kohviplekkide eemaldamine

  Kreemi- ja meigiplekkide eemaldamine

  Küünelakiplekkide eemaldamine

  Küünlarasvaplekkide eemaldamine

  Liimiplekkide eemaldamine

  Limonaadiplekkide eemaldamine

  Mahlaplekkide eemaldamine

  Marjaplekkide eemaldamine

  Markerijälgede eemaldamine

  Moosiplekkide eemaldamine

  Muruplekkide eemaldamine

  Nätsuplekkide eemaldamine

  Okseplekkide eemaldamine

  Pastakajälgede eemaldamine

  Pigiplekkide eemaldamine

  Piimaplekkide eemaldamine

  Plastiliiniplekkide eemaldamine

  Puiduvaiguplekkide eemaldamine

  Puuviljaplekkide eemaldamine

  Rasvakriidiplekkide eemaldamine

  Rasvaplekkide eemaldamine

  Ripsmetušiplekkide eemaldamine

  Rohuplekkide eemaldamine

  Roosteplekkide eemaldamine

  Sinepiplekkide eemaldamine

  Šokolaadiplekkide eemaldamine

  Tahmaplekkide eemaldamine

  Teeplekkide eemaldamine

  Tindiplekkide eemaldamine

  Tomatiplekkide eemaldamine

  Uriiniplekkide eemaldamine

  Veiniplekkide eemaldamine

  Vereplekkide eemaldamine

  Vildikajälgede eemaldamine

  Väljaheiteplekkide eemaldamine

  Värviplekkide eemaldamine

  Õliplekkide eemaldamine

  Õlleplekkide eemaldamine
Soovite siiski professionaalset puhastust?

Broneeri siin!Pehme mööbli sügavpuhastus: diivanipuhastus, tugitoolide puhastus, madratsite ja vaipade puhastus
Eesti Allergialiit soovitab

Eemaldame plekid, hävitame tolmulestad ning puhastame põhjalikult Teie
 • diivanid
 • tugitoolid
 • madratsid
 • vaibad
Käime klientide juures üle kogu Eesti - transporditasuta!

Pehme mööbli sügavpuhastus - vaata hinda

Kliendid meist:

Jäin väga rahule, töö tehti kiirelt, puhtalt ja korralikult. Väga tore ja kena noormees oli :)


Keiu, Tallinn

Jäin pakutud teenusega väga rahule. Plekid olid kadunud ja järgmiseks hommikuks diivan kuiv. Lootsin salamisi, et suudate vähendada ka toonivahet istme ja muude osade vahel, kuid mõistan, et istme tumedam toon on tingitud kanga kulumisest, mitte mustusest.


Kaja, Kuusalu

Suurepärane!


Helen, Tallinn

Väga kiire ja kvaliteetne töö. Soovitan!


Jaana, Tallinn

Jäin teenuse ja teenindajaga väga rahule. Kõik oli tasemel.


Ülle, Raplamaa

Mööbel sai hästi puhtaks. Kõik sujus. Igas mõttes taas meeldiv kogemus.


Rein (Köömne tn, Tallinn)

Väga asjalik ja meeldiv noormees käis puhastamas. Ma tegelikult mõtlesin, et diivanid tuleb ära visata ja nüüd näevad välja nagu uued, uskumatu! Aitäh!


Triin (Kelvingi, Harjumaa)

Mugav neti teel aja broneerimine, sobivad erinevad maksevõimalused, kvaliteetne töö ja teenindus.
Selle tõttu olen ka korduv teenuse kasutaja.


Irma (Vabriku tn, Tallinn)

Saan võrrelda mõne aasta taguse puhastusega, mida tegi teine firma. Võrreldes sellega oli tänane puhastus tõesti põhjalik, mitte lihtsalt pealiskaudne niisutamine ja loputamine. Aitäh!


Anneli (Savi tn, Tartu)

Töö kiire ja korralik, töötajad asjatundlikud ja jagavad ka soovitusi. Soovitan!


Piret, Külitse

Mõned meie headest klientidest:
Olde Hansa

Stroomi residents

Vapiano

St.Patrick's Pub

Edelaraudtee
Forum Cinemas

Skypark

Sakala hambaravi

Silk Sushi Bar
Noorus Spa Hotel

Laura Ashley

Padise mõis

Saku mõis
Omniva

Amps

Restoran Ruhe

Luhtre turismitalu

Varbla puhkeküla
Delux Dreams

Softrend

Borg

ABB

Ojako puhke- ja koolituskeskus
 
Diivanite puhastamine, madratsite puhastamine, vaipade puhastamine

Vaata lisaks:

Ajaviiteks:

 • Kodune plekieemaldus
 • Veidi tolmulestadest
 • Artikleid siit ja sealt
 • Korduvad küsimused
 • Juhtub ka tegijatel
 • Uudised
 • Kasulik:

 • Pakume tööd
 • Cleansmart™ on kaubamärk, mille omanikuks on Cleansmart Eesti OÜ. Kaubamärgi kasutamine mistahes otstarbel on lubatud ainult omaniku loal.
  Meie võrgustik:    cleansmart.ee   |   vaibapesula.ee   |   rohelinepesumaja.ee   |   diivanipuhastus.eu   |   vaibapuhastus.eu